Esperal Warszawa - gdzie można najtaniej wykonać zabieg wszywki alkoholowej?

witam, gdzie najtaniej można wykonać zabieg wszywki alkoholowej esperal warszawa? Na pytanie które zadałam ile kosztuje esperal warszawa dostałam odp 150 - 500 zł. W Warszawie wszystkie placówki które oddzwoniłam oferują zabieg esperal warszawa za 500-600 zł. Ile powinien wynosić koszt zrobienia esperal warszawa? Czy rzeczywiscie warszawa jest taka droga i wszywka to koszt minimum 500 złotych? Czy jest szansa ze znajde tanszy gabinet do wykonania wszywki esperal warszawa? Jak powinnam szukac takiego miejsca i gdzie dzwonic? i czy wszywka esperal warszawa pomoże na alkoholizm, czy trzeba jeszcze jakas terapie czy cos takiego? esperal warszawa - gdzie będzie najtaniej i najlepiej? Trzeba sie wczesniej umawiac? Bede wdzieczna za odpowiedzi, to dla mnie wazna sprawa.

Witam,

Sam koszt 10 tabletek do implantacji Disulfiramu WZF to ok 210 zł. Dodatkowo płaci się jeszcze za zabieg, tak więc przy oryginalnym leku, a nie placebo, trudno będzie znaleźć Pani osoby oferujące zabieg wszycia razem z tabletkami za mniej niż 400 zł.

Pozdrawiam serdecznie.

Marek Derkacz