Stosowanie Etiaxilu na nadpotliwość całego ciała

Witam. Mam 20 lat od około 2 męczę się z nadpotliwością CAŁEGO ciała od stóp po głowę lekarz pierwszego kontaktu nie wie co zrobić dermatolog przepisał ETIAXIL też nie pomógł już opadam z sił jest to nie zależne od pogody czy jest 30 czy -30 zawsze tak samo jestem spocony, przez ten "kłopot" ciężko mi znaleźć pracę proszę o poradę i pomoc. Dziękuje :(

Zabieg z zastosowaniem preparatu toksyny botulinowej jest skuteczny i gwarantuje pozbycie się problemu nadmiernej potliwości na 6-12 miesięcy, a w niektórych przypadkach nawet na 24 miesiące. Trzeba pamiętać, że procedura należy do bolesnych i dobrać odpowiedni rodzaj znieczulenia miejscowego do indywidualnej wrażliwości na ból pacjenta.