Stosowanie Euthyrox 25 a przyjmowanie leków na przeziębienie

WitamMam pytanie.Przyjmuje euthyrox 25 i jestem przeziębiona.Z moich wiadomości nie mogę brać leków zawierających Pseudoefdryne.Czy w takim wypadku mogę brać febrisan? Dziękuję i pozdrawiam;-)

Lek. Marta Gryszkiewicz

Nie bardzo, gdyż lek ten zawiera substancję podobną do efedryny. Nie jest to jej pochodna, jednak możliwa jest interakcja między tymi lekami.