Stosowanie Imowane przed snem

Biorę imowane 7,5 mg pół tabletki na noc by dobrze się wyspać czy jest to szkodliwa dawka.I czy mogę brać co noc.Bo mi pomaga.

Lek. Marta Gryszkiewicz

Jest to lek który uzależnienia. Nie należy go stosować dłużej niż 4tygodnie. Powinien być on odstawiany stopniowo, zmniejszając dawkę by uniknąć wystąpienia działań ubocznych.