Stosowanie Inofolic przez mężczyznę

witam. lekarz ginekolog zalecił mężowi picie Inofolic. Czy to czasem nie jest suplement przeznaczony wyłącznie dla kobiet? czy ten suplement wpływa na jakośc spermy?

Mężczyzna przyjmując kwas foliowy może zapewnić sobie trochę lepszą kondycje nasienia, ale aby nie wystąpiły wady cewy nerwowej u dziecka to kobieta powinna zadbać o odpowiedni poziom kwasu foliowego w swojej diecie.