Stosowanie Izoteku przy intensywnym trądziku

Witam, po ostatnim cyklu sterydowym (600mg testosteronu 400mg nandrolonu )dostałem bardzo intensywny trądzik ropny na ciele (okropne pieczenie i swąd). Przyczyną na pewno jest rozregulowana gospodarka hormonalna.Ostatnie 2tyg biorę 600mg tetracykliny, która tylko pogorszyła moj stan. Czy wobec tego zastosowanie Izoteku jest uzasadnione? Czy możliwa byłaby odpłatna konsultacja Skype?(mieszkam w Danii, lekaze sa malo kompetentni, musialem sie prosic o badanie hormonów, nie zrobili wymazu:(

Aleksander Ropielewski

Bez oceny zmian skórnych oraz ew. wykonania posiewu i pełnej informacji odnośnie przyczyn opisanego przez Pana leczenia nie jestem w stanie wypowiedzieć się odnośnie konieczności i sensu stosowania izoteku w Pańskim przypadku.