Stosowanie kropli na katar u rocznego dziecka

Witam. Moje dziecko ma rok i okropny katar, podaję mu nasivin ten od roku lecz on nie pomaga. Wyczytalam ze krople sudafed maja taki sam sklad lecz maja dawke 1mlg czy moge go podawac dziecku a jesli nie to czy sa jakies inne krople ktore pomoga?

Renata GrzechociĹska

Witam.
Przed zastosowaniem ponownie leku proponowałabym zweryfikować stan kliniczny dziecka u pediatry.