Stosowanie kropli do oczu i nosa u 3-letniego dziecka

Witam, lekarz przepisal mojej 3letniej corce krople biodacyne do nosa i oczu. Czy przy nich moge podawac nasivin lub inne krople aby nosek sie odblokowal czy jest to niewskazane?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, nie powinno być przeciwwskazań do stosowania równocześnie tych preparatów. Pozdrawiam

Magdalena StusiĹska

Tak- jednak proszę unikać podawania obydwu przeparatów jednocześnie, od podania Bodacyny należy odczekać minimum 10-15 minut żeby preparat mógł się wchłonąć.