Stosowanie kwasu hialuronowego a worki pod oczami

Dermatolog stosuje mi kwas hialuronowy ale dalej mam worki pod oczami, lekarka mowi ze to chyba sa przepuklinki. Nic nie pomaga. Usg nerki wyszlo dobrze. Mocz rowniez, mam trochw w moczu azotanow i leukocytow ale nie niepokojaca tak stwierdzil lekarz. Pilam zbyt duzo pepsi. Prosz o doradę, kto moze mi to usunąc i w jaki sposob.

Aleksander Ropielewski

Sugeruję kontakt z chirurgiem plastycznym. Z opisu wynika, że jedynie interwencja tego specjalisty może przynieść oczekiwany efekt.

Bez obejrzenia stanu skóry, zbadania jej nie ma możliwości postawienia diagnozy przez internet. Prosze skonsultować sie u okulisty i lekarza medycyny estteycznej. Na work wykonuje sie zabieg eye bag sollution