Stosowanie leków na PCOS i wystąpienie obfitego krwawienia

Witam,od niespełna dwóch tygodni leczę się na PCOS (Cyprest Metformax SR500 raz dziennie na noc).Wczoraj wystąpiło u mnie średnio obfite krwawienie ok. południa które później ustało, natomiast dziś bardzo bolał mnie brzuch, tak jak w czasie okresu aż w końcu doszło do obfitego krwawienia wraz z wydzieleniem bardzo dużego skrzepu krwi (w jednym momencie pojawił się skrzep i dużo krwi, tak jakby ten skrzep wszystko blokował).Czym to mogło być spowodowane i czy mam przerwać branie tabletek?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę kontynuować stosowanie tabletek. W przypadku utrzymywania się dolegliwości konieczna będzie wizyta kontrolna u lekarza prowadzącego.