Stosowanie leku Betadine na infekcje

Zlapalam jakąś infekcję i ginekolog wpisał mi betadine. Po 3 dniach stosowania było gorzej niż przed i na dodatek opuchlam tam. Zadzwoniłam do mojego ginekologa i powiedział, że mogę być uczulona na ten lek i wpisał gynalgin. Używam go 2 raz i mam pytanie czy wiecie po ilu dniach może minąć objawy uczulenia? Jeszcze trochę jestem opuchopuchniętea. Piecze i swędzi cały czas, przy siusianiu też (ale wątpię żeby zapalenie pęcherza to było, nie sika często i wydaje mi się ze to nie to.pochwa piecze

Piotr Pilarski

Objawy uczulenia zwykle mijają po tygodniu po wyeliminowaniu przyczyny.

Pozdrawiam.