Stosowanie leku Limetic a plamienia

WITAM MAM TAKI PROBLEM OD 6 MIESIĘCY BIORĘ LIMETIC PRZEPISANY PRZEZ LEKARZA. BYŁAM MATKĄ KARMIĄCĄ ,ALE JUŻ 1,5 MIESIĄCA NIE KARMIĘ. W TYM CZASIE MIAŁAM PLAMIENIA PRZEZ 2 TYGODNIE. POTEM USTAŁY I ZACZĘŁY POJAWIAĆ SIĘ PONOWNIE . TRWAJĄ 4OK. 4 DNI, CHWILA PRZERWY I ZNOWU POWRACAJĄ. CZY TO NORMALNE? CZY PLAMIENIA SĄ SKUTKIEM ODSTAWIENIA OD PIERSI CZY STOSOWANIA LIMETIC. WIZYTĘ U GINEKOLOGA MAM DOPIERO W GRUDNIU, TROCHĘ SIĘ MARTWIĘ, NAWET TEST ZROBIŁAM - RACZEJ CIĄŻY BRAK. PROSZĘ O SZYBKĄ ODPOWIEDŹ

witam,
w czasie przyjmowania minipill możliwe są plamienia i nie są one zjawiskiem niepokojącym
Jeżeli przestała Pani już karmić, można je zmienić na dwuskładnikowe tabletki