Stosowanie leku Wellbrutrin

Biorę na depresję lek który ciężko jest dostac-wellbutrin.apteki mówią że nie ma w hurtowniach itp.trzeba sprowadzać od producenta-czy są jakieś ograniczenia co do ilości jeśli mam receptę na parę opakowań? czy można zrobić parę dni przerwy jeśli leku mi zabraknie?

Jeżeli ma Pan receptę - to tym samym ma ona termin ważności - jeżeli lekarz zaordynował więcej opakowań leku - to uznał to za zasadne. Jeżeli będzie to ilość budząca wątpliwości farmaceuty, to może on skontaktować się z lekarzem w danej poradni.

Może warto- jeśli tak trudno lek zdobyć- poprosić lekarza o wypisanie największej możliwej ilości na recepcie. Opcjonalna jest także zmiana leku, która warto omówić z lekarzem.