Stosowanie Letrox i Euthyrox jednocześnie

Mam pytanie biorę letrox 50 rano na czczo lekarka kazała mi zwiększyć dawkę na 62,5 więc muszę brać do tego letrox 25 ale połówkę z tego . W aptece Pani dała mi euthyrox 25 czy mogę mieszać te dwie tabletki

Dzień dobry,

Tak może Pani spokojnie brać te dwa leki jednocześnie. Leki te mają tę samą substancję czynną w swoim składzie, różnią się jedynie "wypełniaczami".

Pozdrawiam serdecznie.

Marek Derkacz