Stosowanie Lutenylu przy staraniach o dziecko

Staram sie o dziecko - mam w miarę równe cykle 30 dniowe. Ginekolog zalecił mi przyjmować Lutenyl od 16 do 25 dnia cyklu. W 12 dniu cyklu pojawiło sie krwawienie, które utrzymywało sie przez 2-3 dni o natężeniu średnim z tendencja do słabego. Czy mam to rozumieć jako miesiączkę i zacząć odliczać dni cyklu od nowa?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa.