Stosowanie Maski DELAIRA w wieku 26 lat

Witam. Mam pytanie,czy w wieku 26lat maska Delaira zadziała? Pozdrawiam.

Tak, pod warunkiem, że szczęka ma odpowiednią długość i jest czaszkowo cofnięta, a pacjent będzie poddawany zabiegom osteopatycznym luzowania szwów czaszkowych. Jeśli szczęka jest za krótka, trzeba ją wydłużyć aparatem strzałkowym. Pozdrawiam