Stosowanie Microgynon a ból podczas stosunku

Od roku przyjmuje microginom21 i także od roku współżyje. Niestety stosunek jest dla mnie bolesny od samego początku. Próbowałam lubrykantu, ale niestety nie pomógł Czy przyjmowane przeze mnie leki mają na to wpływ?

Lek. Tomasz Budlewski

Raczej nie. Konieczne jest rozszerzenie diagnostyki. Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.