Cechy przebudowy dysplastycznej na USG piersi
Na usg piersi stwierdzono cechy przebudowy dysplastycznej co to oznacza?

KOBIETA, 44 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Konieczne jest rozszerzenie diagnostyki., Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.
Dysplastyczne piersi oznaczają mieszaną bogatą w tkankę gruczołową budowę piersi i nie jest chorobą samo w sobie.