Skrzywienie boczne kręgosłupa umiarkowanego stopnia i znaczne pogłębienie kifozy w dolnej części odcinka

Skrzywienie boczne kręgosłupa umiarkowanego stopnia i znaczne pogłębienie kifozy w dolnej części odcinka. Cechy wzmożonej przebudowy kostek z przewagą rozrzedzenia struktury w kręgach. W pozostałych częściach odcinka piersioeego spłaszczenie krzywizny fizjologicznej. Czy to cos poważnego? Jak i czym i czy się da przywrócić kręgosłup do prawidłowego stanu?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest rozszerzenie diagnostyki i stwierdzenie przyczyny rozrzedzeń kostnych. Proszę koniecznie udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie. Po badaniu będzie można zalecić odpowiednie dalsze postępowanie. Sądzę, że będzie konieczna odpowiednia rehabilitacja.