Stosowanie Nitrocard a skuteczność tabletek antykoncepcyjnych

Witam, czy masc NITROCARD, ktora codziennie dwa razy dziennie dostaje sie do pochwy (w wyniku smarowania powyzsza mascia odbytu) moze obnizyc skutecznosc tabletek antykoncepcyjnych?

Lek. Tomasz Budlewski

Nie raczej nie powinno wpływać to na skuteczność tabletek antykoncepcyjnych. Proszę jednak pamiętać iż niestety nie ma w 100% skutecznych metod antykoncepcji.