Stosowanie piperyny podczas przyjmowania tabletek antykoncepcyjnych

witam , stosuje kontracept . cche zaczac brac pepiryne dwa razy dziennie. Rano przez sniadaniem i o 13-ej druga pepiryne bo o 18 -ej biore kontracept. Czy prawidlowo biore, slyzalam ze trzeba zachowac odstep 4 godziny pomiedzy tabletkami, czy druga dopiero po 22-j mam łykac , dla mnie jest za pozno , bo nie jem wieczorem .Dobrze robie?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do dietetyka w celu ustalenia odpowiedniej diety.