Stosowanie Piperyny a tabletki antykoncepcyjne

Czy tabletki odchudzające piperyna mają wpływ na antykoncepcję? Mają wpływ na stosowanie tabletek antykoncepcyjnych kontracept Bezpieczniej brac asystor slim ? w jakim odstepie brac, tabletki odchudzajace rano i wieczor kontracept biore o 18 czyli po 4 godzinach po przyjeciu tabletki anty wziac druga tabletke odchudzajaca na wieczor Pozdrawiam

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Tabletki zawierające piperynę nie mają wpływu na antykoncepcję ale należy zachować 4 godzinny odstęp między tabletką antykoncepcyjną a suplementem.

Pozdrawiam serdecznie