Stosowanie plastrów Evra a miesiączka

Witam mam pytanie dotyczące mojej pomyłki w stosowaniu plastrów antykoncepcyjnych evra. Wzięłam 2 plastry, w srody zmieniam plaster na nastepny i w srode wyjechalam do rodziny i zapomnialam wsiąść trzeciego plastra wiec dostałam w sobotę miesiaczke i w następna środę przykleiłam pierwszy plaster z nowego opakowania. Czy moglam zajść w ciążę podczas stosowania tego pierwszego plastra z nowego opakowania ?

Piotr Pilarski

Istnieje taka możliwość. Sugeruję wykonać test ciążowy za 14 dni.

Pozdrawiam.