Stosowanie plastrów Evra a wzrost wagi

Witam, na początku marca przykleiłam ponownie plaster Evra, miałam przerwe od października wcześniej używałam od maja 2012r. po przyklejeniu co tydzień miałam krwawienia a waga w ciągu 3dni wzrosła, a ja stałam się balonem. 15marca miałam przykleić kolejny plaster jednak patrząc na siebie i na to jak się czuję zrezygnowałam. Dostałam normalnej miesiączki 17marca, teraz jeszcze nie miałam krwawienia, a waga wciąż idzie do góry, a ja dalej jestem nabrzmiała, mam wzdęcia i wciąż mi się odbija..

Piotr Pilarski

Wygląda na to, że nie antykoncepcja jest przyczyną. Sugeruję Pani wizytę u lekarza rodzinnego.

Pozdrawiam.