Stosowanie prezerwatyw ze stulejką

Witam . Stosowanie prezerwatyw ze stulejką jest możliwy "Seks" ? Czy zadowolę partnerkę ? Kochaliśmy się 3 razy z czego pierwszy raz i drugi był w miarę udany bardziej stawiałbym na ten drugi , lecz trzeci był masakryczny, po 10 min miałem wytrysk bo przyśpieszyłem tempo , jestem załamany bo nie zadowoliłem swojej kobiety, penis nagle stał się miękki i ciężko było go "postawić do pionu " .. Dodam iż mam 21 lat Jak zaspokoić kobietę , palcem ,penisem , językiem ?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W przypadku występowania stulejki warto udać się na wizytę do specjalisty urologa. Lekarz po zbadaniu zaproponuje możliwe formy leczenia. Do poradni urologicznej w ramach NFZ nie jest wymagane skierowanie.