Problemy z odsunięciem napletka po stulejce

Witam, mam pewien problem. Otóż kiedy byłem mały, tak ok. 8-10 lat, miałem stulejkę, ale zrywałem skórę i wszystko było w porządku. Teraz obecnie mam 23 lata i problem polega na tym, iż tej skóry z penisa w ogóle nie mogę ściągnąć. Nie wiem cóż to za przypadek.

MĘŻCZYZNA, 23 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Lek. Rafał Gryszkiewicz
84 poziom zaufania

Dzień dobry! Prawdopodobnie doszło u Pana do zmian zapalnych, powikłanych zrostami, stąd opisywane dolegliwości. Stanowią one częste następstwo stulejki. Celem leczenia zalecam skontaktowanie się z urologiem i wykonanie plastyki napletka. Zabieg można wykonać zarówno prywatnie, jak i w ramach NFZ - należy posiadać skierowanie do urologa od lekarza rodzinnego. Pozdrawiam

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty