Stosowanie Qlaire a krwawienia

Witam, od 5 dni zażywam Qlaire. Tabletki przepisał mi lekarz, poniewaz krwawiłam kilka miesiecy. Pierwszą tabletkę przyjęłam w 80 dniu krwawienia. Chciałam się dowiedzieć kiedy (po której tabletce) będę mogła bezpiecznie kochac się ze swoim mężem. Dziekuję.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! W takim przypadku najbezpieczniej byłoby, gdyby poczekała Pani do rozpoczęcia drugiego opakowania. Pierwsze opakowanie należałoby potraktować jako niezabezpieczone.