Stosowanie Sildenafil a erekcja

Dzień dobry jestem po wizycie u seksuologa który przepisał mi sildenafil na problemy z utrzymaniem wzwodu ,przed,jak i w trakcie zbliżenia. Chciałem spytać czy to właściwy lek na ten problem, uważam, że mam problem utrzymaniem podniecenia przez co sildenafil raz działa raz nie. Czy są inne leki, które mogą pomóc w tej sytuacji, które działają długofalowo i pozwolą na powrót do wcześniejszej formy? Dodam że jestem po kompletnych badaniach w tym urologicznych wszystko wyszło ok.

Aleksander Ropielewski

Jest to lek o potwierdznej skuteczności w zaburzeniach erekcji. Skteczność nie zawsze jest na podobnym poziomie dlatego jakość erekcji może się różnić w zależności od sytuacji. Kwestia odpowiedniego pobudzenia i podniecenia jak najbardizej ma znaczenie na jakość erekcji. Nie ma leków, które dziełają przez dłuższy okres czasu. ięcej mógłbym powiedzieć po przeprowadzeniu badania i uszczegółowieniu wywiadu lekarskiego.

Dzień dobry!

Ten lek leczy zaburzenia erekcji poprzez poprawę sprawności erekcyjnej. Wspomina Pan jednak także o utrzymaniu podniecenia, które ma dużą komponentę psychologiczną - nastawienie do seksu, własna tożsamość seksualna, potrzeby i preferencje, atrakcyjność partnerki, relacja z partnerką itp. W tym zakresie właściwym kierunkiem jest podjęcie psychoterapii.

Pozdrawiam!