Stosowanie środków na grzybicę stóp w ciąży

Witam. Czy w 31 tygodniu ciąży mogę stosować jakieś preparaty spray , kremy na grzybice stóp? Jestem za granicą i dostępne jest spray firmy sholl.

Grzybica stóp nie jest chorobą groźną a jej leczenie środkami zewnętrznymi nie zagraża ciąży. Wielu moich pacjentów próbowało preparatów firmy Scholl, jednak nie zauważyłem zadowalających efektów. Nie znam nazw leków "za granicą", ale to przecież nie pustynia, wszędzie są lekarze i apteki.