Stosowanie syropu Pulmeo u 6-letniego dziecka

Witam mam pytanie w piątek byłam z dzieckiem u lekarza i przepisał syrop pulmeo. Od soboty dostawał 3 razy dziennie po 10ml i dziś syrop mi się skończy więc kupiłam następny bo dopiero wszystko zaczyna schodzić kaszel i katar więc moje pytanie jak takie do ilu dni mogę podawać dziecku 6 letniemu syrop pulmeo

Lek. Tomasz Budlewski

Sądzę, że powinna Pani udać się z dzieckiem na kontrolę około tydzień po początku terapii.