Stosowanie tabletek antykoncepcyjnych a wygląd śluzu

Witam. Mam pytanie, poniewaz kochalam sie z chlopakiem. Lub, nie nazwe tego kochaniem poniewaz jego penis wszedl we mnie raz i to nie caly, moze 7cm. Kilka dni pozniej mojego sluzu przybylo bez powodu. Kolor byl taki sam jak zawsze, troche bialy, konsystencja taka sama z tym ze byl bardziej lepki i intensywny. Bylo tak przez dwa dni, piatek i sobota. Jego penis byl we mnie w poniedzialek. Teraz wszystko jes tam ok. Dodam ze dzien po tym (wtorek) zaczelam brac tabletki antykoncepcyjne.

Renata GrzechociĹska

Witam.
Jeżeli nie doszło do kontaktu nasienia z drogami rodnymi ryzyko ciąży nie istnieje. Jeżeli nie występują dodatkowe objawy takie jak pieczenie, swędzenie sromu, śluz można uznać za prawidłowy.
Pozdrawiam