Zapytaj lekarza

7 3 6 , 8 8 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Stosowanie tabletek antykoncepcyjnych a wypadanie włosów

Zrobilam badanie hormonow . wyniki : estradiol 19pg/ml (norma 18-145), prolaktyna 7,63ng/ml (norma 5,18-26,53), progesteron 0,43ng/ml (norma0,25-0,54). Do tej pory mialam problem z wlosami - strasznie wypadaly i teraz mam ich 1/3 tego co bylo czesniej. Mam tez niewielkie jasne owlosienie w okolicach pepka. Czy po braniu tabletek anty i uregulowaniu wlosy na glwoie zaczna odrastac a te na brzuchu po depilacji bede odrastac ciensze i bedzie ich mniej? Bardzo prosze o szczegolowa odpowiedz.DZiękuję
KOBIETA, 19 LAT ponad rok temu

Czym jest opryszczka?

Opryszczka może pojawić się na różnych częściach ciała, ale najczęściej atakuje okolice warg. Wywołują ją wirusy. Sprawdź, co jeszcze warto wiedzieć o opryszczce.

Aleksander Ropielewski
79 poziom zaufania

Ogólnie tabletki antykoncepcyjne mogą powodować łysienie. Nie wiem jaka jest przyczyna łysienia w Pani wypadku dlatego ciężko ocenić czy akurat tabletki antykoncepcyjne nasilą Pani dolegliwości. Odnośnie włosów na brzuchu to mogą się one osłabić.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy