Stosowanie tabletek antykoncepcyjnych a wyznaczenie daty miesiączki

witam mam na ime edyta od 31 siepnia pierwszego dnia miesiączki zaczelam grac damilie tabletki anty koncepcyjne mam jeszcze 12 tabletek ale kolejna miesiaczka powinna wystapic 28 wrrzesnia nie wiem czy powinnam wybrać wszystkie 12 tabletek gdyż powinnam mieć 7 dni przerwyza tydzień a wiec z tego co liczyłam zostaną mi jeszcze tabletki z pierwszego opakowania a przy kolejnym krwawieniu powinnam zacząć nowe opakowanie nie wiem co robic proszę o odpowiedz

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety na polskim rynku nie ma tabletek "Damilia". Nie znając składu, trudno natomiast wiarygodnie odpowiedzieć na Pani pytanie. Sugeruję konsultację ze specjalistą ginekologiem.