Stosowanie tabletek antykoncepcyjnych Diane

jestem dwa tygodnie po okresie czy jak zaczne brac teraz tabletki diana to zadzialaja?
ponad rok temu

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W przypadku rozpoczęcia stosowania antykoncepcji hormonalnej w połowie cyklu należy liczyć się ze zmniejszoną ochroną antykoncepcyjną. Należy zastosować dodatkowe zabezpieczenie podczas przyjmowania pierwszego opakowania.