Stosowanie tabletek Belara a krwawienie

Witam miesiączkę dostałam przez wywołanie tabletkami orgametril 1.02.2015 od 5 dnia cyklu mialam zacząć brać tabletki belara wzięlam ich zaledwie 16 . Okres dostalam ponownie po 20 dniach ,czy to normalne? Dodam że ból jest nie do zniesienia (brzuch i plecy) i drętwieje mi prawa noga w udzie . Nigdy nie miałam takich bóli czy powinnam przestać je brać ?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę jak najszybciej skontaktować się lub udać się do swojego ginekologa. Po badaniu lekarskim będzie można coś więcej powiedzieć.