Stosowanie tabletek Kontracept i przesunięcie terminu miesiączki

Biorę tabletki Kontracept i chciałabym przesunąć termin krwawienia na późniejszyczy, mogę wziąć te 21 tabletek a potem od razu 14 z kolejnego opakowania i potem zrobić przerwę. Nie chcę brać całych dwóch opakowań czy te 21 i później te 14 wystarczy bym zachowała zabezpieczenie?

Renata GrzechociĹska

Nie wystarczy. Może Pani ewentualnie wziąć wcześniej tabletkę w trakcie 7 dniowej przerwy.