Stosowanie tabletek Naraya Plus i krwawienie

witam Od 30 grudnia biorę tableki antykoncepcyjne naraya plus. 10 stycznia współżyłam z partnerem bez zabezpieczenia do konca (doszedł w pochwie) 16 stycznia dostałam krwawienie lekkie ale trwało 5 dni. czym to jest spowodowane? moge byc w ciązy ?

Magdalena StusiĹska

Jeżeli właściwie stosuje Pani antykoncepcję ciąża jest mało prawdopodobna. Dla pewności można wykonać test ciążowy.