Stosowanie tabletek Yaz a nieprawidłowości w występowaniu krwawienia

Witam, Od 5 ;at biorę tabletki yaz, dziś znów dostałam okresu w trakcie brania różowych tabletek (polowa opakowania). W poprzednim miesiącu miałam tak samo, z tym że podczas brania białych tabletek (gdzie powinnam miec okres) okres wystąpił, ten problem się pojawia co jakiś czas.Dokładnie rok temu miałam właśnie taką sytuacje, co najśmieszniejsze jest to, że tego problemu nie miałam tylko w okresie jesienno-zimowym, może to przypadek ? Może stres? Dieta?

Witam serdecznie. Dieta, stres mogą być tego powodem. Warto wspomnieć iż krwawienia śródcykliczne mogą pojawiać się w trakcie stosowania antykoncepcji.