Stosowanie tabletki awaryjnej a możliwość ciąży

Witam Mam pewien problem. 5 grudnia mialam poprzednia miesiączkę. 15 grudnia uprawialam stosunek przerywany. 17 grudnia uprawialam seks był to stosunek przerywany jednak przestraszylam się bo wyliczylam ze jest to dzień płodny i wzielam tabletkę 72 po.dziś jest 28 grudnia a już Zauważyłam początki miesiączki.czy jest to normalne? Czy powinnam sir martwić?? Proszę o odpowiedź. Magdalena

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli lekarz zdecydował o przepisaniu tabletki "po" proponuje udać się do niego.