Stosowanie Torecanu i Seronilu jednocześnie

Witam.Od września mam zawroty głowy,przeszłam szczegółową diagnostykę i okazało się,że to psychogenne zawroty głowy.Neurolog zapisał mi Betaserc 24 mg 2x i Torecan 1x.Psychiatra przepisał mi Seronil 20 mg rano i Hydroxyziunum 10 mg na noc.Pytanie mije brzmi czy mogę przyjmować Torecan razem z Seronilem.Zawroty bardzo mnie męczą,Betaserc musiałam zredukować do 1 tbl dziennie rano,bo z Hydroxyzyną podobno się wykluczają.A Torecanu boję się łykać.Proszę o pomoc.Dziękuję.

Aleksander Ropielewski

NIe ma przeciwwskazań do jednoczesnego stosowania torecanu i seronilu.