Stosowanie urządzenia z pulsacyjnym polem magnetycznym na opaskach o niskiej częstotliwości przy wszczepionym stencie

Jestem po zawale serca i mam założony stent metalowy.Chciałbym się dowiedzieć czy mogę używać urządzenia z pulsacyjnym polem magnetycznym na opaskach o niskiej częstotliwości. Czy w moim przypadku może to być szkodliwe?

Aleksander Ropielewski

Jeżeli stent wykonany jest z tytanu (większość jest) to nie ma powodu do obaw.