Możliwość korzystania z platformy wibracyjnej po zawale serca i wszczepieniu stentu

Czy jeśli jestem po zawale serca (2008r) i mam wszczepiony 1 metalowy stent - czy mogę korzystać z platformy wibracyjnej? Czuję się dobrze, wyniki badań są również dobre (test wysiłkowy też).

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Przed skorzystaniem z platformy wibracyjnej proszę udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego. Na podstawie aktualnego obrazu choroby zostanie podjęta decyzja o możliwości korzystania z urządzenia.