Stosowanie zamiennika Apotex

ZAZYWAM LEVETIRACETA TEVA w aptece wydali mi ten sam lek tylko APOTEX powiedzieli dokładnie ze w hurtowni nie było i ze to jest to samo. Zaczęłam już brać bo nie można robić sobie przerw TROCHĘ się boje czy mogę dostać ataku z powodu innej firmy? ??????

Witam.
Jest to lek generyczny, czyli kolejny zamiennik tego leku, który Pani brała dotychczas. Teoretycznie ma ten sam skład, więc nie powinno się nic stać. Niekiedy jednak pacjenci źle znoszą zmianę leku, więc proszę się obserwować. Ale powinno być ok. Pozdrawiam i życzę zdrowia