Stosowanie Zinnat a antykoncepcja hormonalna

Brałam antybiotyk Zinnast 500 mg 2x1. Przez 5 dni w trakcie brania wgl nie współrzyłam dopiero 6 dni czyli jak antybiotyk skonczyłam brac 20.04 to wspołrzyłam bez zabezbieczenia 26.04 czyli dziś i dziś również wziełam 18 tabletke z blistra czyli po zakonczeniu kuracji 6 tabletke. Czy jest ryzyko ciąży ? Dodam ze nie krwawiłam podczas brania ani nic i tabletki biore 10 miesiecy Angilette. Czy mam robić przerwe 7 dniową czyz braz od razu drugie opakowanie ?

Aleksander Ropielewski

NIe ma ryzyka ciąży. Prosze rozpocząć kolejne opakowanie po 7 dniowej przerwie.