Stosunek analny a ciąża

witam mam poważne pytanie 4-5 grudnia kochałam sie z mężem z prezerwatywą ale pod koniec mąż pragnął sexu inaczej a mianowicie w ddbyt zgodziłam się wtedy było bez zabezpieczenia no i skończył w środku odrazu zasłoniłam sie i umyłam zeby nie doszło tam gdzie nie miało dzisiaj potem okazało ze mam dni pło. jest 12.12.2013r a ja boje się że jestem w ciąży bolą mnie pierwsi i rano zauważyłam plamę jasnoczerwoną na bieliżnie zrobilam już chyba 5testów i nicNieWyszło ale nie wiem Czy nie za wcześnie

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Ponieważ oprócz stosunku analnego miał też miejsce tradycyjny nie można wykluczyć ciąży. Testy wykonuje Pani za wcześnie. Należy to zrobić w dniu spodziewanej miesiączki lub co najmniej dwa tygodnie po stosunku.