Stosunek bez zabezpieczenia a regularne miesiączki

Proszę o pomoc,1 dzien ost.mies to 12.01. Miesiączki regularne co 29-30 dni,stosunek bez zabezpieczenia odbył się 26.01,po upływie 44h od tego stosunku zażyłam Ellaone,nie mam pojęcia zadziałało czy też nie,bo w dniu zażycia była już chyba owulacja,a później okropne bóle podbrzusza,jajników,złe sapomoczucie,8.02 pojawiła się miesiączka trwająca 4 dni,16 i 18.02 były robione testy ciążowe,wyniki negatywne.19 byłam u gina który stwierdził na 99% brak ciąży,20.02 Hcg w krwi 1.86 .To ciąża czy nie??

Renata GrzechociĹska

Na podstawie wyników można wstępnie wykluczyć ciążę. Brak miesiączki może być spowodowany zaburzeniami hormonalnymi spowodowanymi przez lek.