Stosunek bez zabezpieczenia a ryzyko ciąży przy nieregularnych cyklach

Witam mam 18 lat dwa dni temu wpolzylam ze swoim chlopakiem bez zabezpieczenia.czy moge byc w ciazy? Dodam ze mam nieregularne cykle w maju dostalam okres 4 w czerwcu 10 a teraz w.lipcu 6 i nie wiem.czy to byl dzien plodny i martwi mnie tez.ze po stosunku nie splynela ze mnie sperma a czytalam ze kazdej dziewczynie splywa prosze o odp

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
W opisanym powyżej przypadku nie można wykluczyć możliwości zajścia w ciążę ( zwłaszcza przy nieregularnych cyklach miesiączkowych, gdzie trudno jest określić dni płodne). Pozdrawiam