Stosunek dwa dni po okresie z użyciem prezerwatywy a ryzyko ciąży

Kochałam sie pierwszy raz z chłopakiem,dwa dni po okresie to ,dni niepłodne?Mój partner podczas Kochania co jakis czas wyciągal swojego czlonka i sprawdzał czy z prezerwatywa wszystko w porzadku no i owszemPrzed wytrykiem wyciagnął swojego czlonka i doszedł na zeewnatrz,kochalismy sie pare razy za kazdym razem szedł do lazienki mył rece i członka oraz dla pewnosci sprawdzal prezerwatywe nalewajac wody do niej,zadna nie była dziurawa i nie zsunela sie,ale mimo to martwie się, czekam na odpowiedz!

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! W opisanym przypadku ryzyko ciąży jest zdecydowanie znikome. Nie ma powodów do niepokoju.