Stosunek oralny a możliwość zapłodnienia

Witam. Miałam okres na początku czerwca, pod koniec miesiąca miałam kontakt oralny z chłopakiem, miałam wątpliwości czy przypadkiem nie znalazła się na jego palcach sperma, ponieważ okres mi się spóźniał, lecz dostałam go 25 lipca, czyli trochę bardzo opóźniony, i teraz kolejny, dosyć bolesny 27 sierpnia, oba trwały około 3-4 dni. Dodam, że miałam trochę stresów w czerwcu. Czy to wyklucza jakiekolwiek ryzyko abym była w ciąży? Dziękuję za odpowiedź.

Witam. Jeśli sperma i wydzielina preejakulacyjna nie miały kontaktu z Pani drogami rodnymi nie ma obawy o ciążę. Objawy najprawdopodobniej spowodowane są wahaniami poziomu hormonów powstałymi na skutek stresu.