Stosunek podczas okresu a ryzyko ciąży

Kochałam sie z partnerem w okresie a mam okres od wtorku a ten okres raz leci raz nie a jak się kochalam z partnerem to akurat nie lecialo a ten się sposcil do srodka i czy mogę być w ciąży a dodam ze jestem mama od 16miesięcy

Lek. Tomasz Budlewski

Tak, może być Pani w ciąży, choć ryzyko jest dosyć niskie. Teoretycznie może dojść do ciąży każdego dnia cyklu. Proponuję udać się do ginekologa.